rower

Giant Liv – akcesoria rowerowe

Niektóre typy rowerów bez dodatkowych akcesoriów są niekompletne. Właściciele jednośladów muszą dopasować wszystko pod swoje wymagania. Jeżeli i ty masz zamiar dobrać elementy dla dwukołowca, najlepiej kupić takie od dedykowanego producenta. W ten sposób masz pewność, że wszystko będzie do siebie pasowało i odpowiednio funkcjonowało.

Niezbędne akcesoria dla rowerów Giant i Liv

Które z dodatków ułatwią ci korzystanie z dwukołowców tych marek? Ze pewnością bezpieczna jazda nie może mieć miejsca, jeśli nie posiadasz dzwonka. W dłuższych trasach lub podczas podróżowania latem, na pewno przyda ci się bidon. Jeżeli nie masz go jeszcze gdzie umiejscowić, zaopatrz się w specjalny uchwyt. Bagaże najłatwiej jest przewozić w odpowiednich torbach lub sakwach. To znaczniej wygodniejsze rozwiązanie niż plecak – gdy jest ciężki, sprawia, że szybciej się męczysz.
Spośród szerokiej oferty możesz również wybrać dodatki Giant i Liv, które pomogą ci w naprawie roweru.

licznik rowerowy

Co jest niezbędne, by nie zaskoczyła cię żadna usterka?

Na pewno powinieneś mieć zapasową dętkę, pompkę oraz zestaw podstawowych narzędzi. W zachowaniu bezpieczeństwa na drodze pomoże ci kask oraz odpowiednio zamontowane oświetlenie. Za to od kradzieży uchronią cię zapięcia rowerowe.

Jeśli zależy ci pomiarach, takich jak aktualna prędkość czy liczba pokonanych kilometrów, możesz zamontować na kierownicę wybrany licznik. To urządzenie pokaże ci także, ile kalorii spaliłeś. Jest to wyjątkowo przydatne, jeżeli jeżdżąc na rowerze, starasz się zrzucić zbędne kilogramy.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem rowerowym torpedo24.pl.