Przedstawiamy kolejnego Prelegenta Sprzedaż by Poznań „2 pytania do…” Wojciecha Wrocińskiego.

Kolejnym bohaterem cyklu jest Wojciech Wrociński.

Dowiedz się, kto jeszcze wystąpi podczas cyklu konferencji ByPoznań w pierwszej połowie 2016. roku!

MW Marketing: Każdego dnia wspiera Pan działania promocyjne wielu firm i instytucji i widać, że to Pan uwielbia. Skąd czerpie Pan ciągłą motywację??

W.W.:To prawda. Uwielbiam przygotowywać materiały reklamowe dla swoich Partnerów. Dlaczego? Z wielu powodów, ale wskazałbym dwa główne czynniki.
Po pierwsze, jest to praca, gdzie każdy projekt jest inny. Nawet najbardziej standardowe rzeczy (tj. kubek, smycz, czy długopis) można zrobić z duszą. Przykładowo nasze długopisy firmowe „życzą miłego dnia”, a torba ma być dla obdarowanego „jego szczęśliwą torbą”.
Po drugie uwielbiam współpracę z ludźmi, a szczególnie wspólne kreowanie czegoś, co pomoże w rozwinięciu ich biznesu. Zależy mi na tym, żeby materiały były dopasowane do ich potrzeb, ponieważ wtedy gadżet przestaje być kosztem, tylko dobrą inwestycją.

MW:Na konferencji będzie Pan mówił o zwiększaniu sprzedaży bez obniżania marży. Czy jest jakiś złoty środek na to?

W.W.:Każdego dnia szukam tego złotego środka. Jestem wielkim fanem rozwijania biznesu opartego na relacjach. Na Sprzedaż by Poznań chciałbym podzielić się doświadczeniami o rozwijaniu sprzedaży, które sprawdzają się w mojej firmie. Cieszyłbym się, gdyby ten wspólnie spędzony czas, zaowocował choćby jedną inspiracją do wdrożenia u każdego z uczestników. Do zobaczenia!

 

Śledź aktualności dotyczące konferencji ByPoznań – bądź na bieżąco i już dziś zapisz się na nasze wydarzenia!