Przedstawiamy cykl konferencji byPoznań!

Mamy zaszczyt przedstawić plany na pierwszą połowę 2016. roku! Już 31. marca startujemy z cyklem konferencji byPoznań, który potrwa przez niespełna dwa miesiące i obejmie aż pięć wydarzeń.

 

Pierwszym z nich będzie zapowiadana w ostatnsprzedazim czasie konferencja Sprzedaż by Poznań, na której będziecie mieli okazję poznać nowoczesne techniki sprzedaży i sposoby na jej zwiększenie, a także wiele niezastąpionych rozwiązań w dziedzinie handlu i promocji. Tylko u nas, w ciągu jednego dnia wystąpią Michał Łęgowski (Train Brain), Joanna Bogielczyk (Ekspert Bogielczyk), Anna Jankowska (Notionis.pl), Wojciech Wrociński (Reklamowy Gadżet), Przemysław Marciniak (M40.pl), Łukasz Hardek (Freshmail) i Kamila Wrocińska (Milado)!

Wszystkiego o Sprzedaż by Poznań możecie dowiedzieć się na stronie www.sprzedaz.bypoznan.pl

rozwoj13. kwietnia przyjdzie czas na wymianę dyskusji o jednym z najpopularniejszych tematów w sieci – rozwoju osobistym. Każdy z nas myśli o swojej przyszłości, a nie ma lepszego sposobu na zapewnienie sobie lepszego jutra, niż nieustanny rozwój. Na konferencji Rozwój by Poznań będziecie mieli okazję poznać specjalistów od rozwoju osobistego, coachingu, mentoringu, a także osoby, które dzięki ciężkiej pracy osiągnęły sukcesy w życiu zawodowym. Naszymi prelegentami będą między innymi Agata Gorzelana (Language Consulting), Joanna Janowicz (joannajanowicz.com), Laura Kozowska i Maciej Jeżewski (M40.pl).

Śledźcie aktualności na oficjalnej stronie konferencji www.rozwoj.bypoznan.pl i Facebooku.

ecommerceKolejna część cyklu to konferencja E-Commerce by Poznań, na której zagościmy 27. kwietnia. Rynek e-commerce rozwija się w nieprawdopodobnym tempie, a my, wraz z naszymi prelegentami, porozmawiamy m.in. o tym jak prowadzić sklep internetowy, jakich błędów nie popełniać i w jakim kierunku zmierza rynek e-commerce w Polsce.

Oficjalna strona konferencji: www.ecommerce.bypoznan.pl Facebook

outsourcingNa tym, czy warto przenosić segmenty naszej firmy do zewnętrznych jednostek i jakie niesie to ze sobą korzyści, skupimy się podczas konferencji Outsourcing by Poznań, która odbędzie się 11. maja. Porozmawiamy o tym jakie zadania warto zlecać zewnętrznym firmom i jak to robić, by nasza firma na tym skorzystała.

www.outsourcing.bypoznan.pl Facebook

marketing25. maja mamy dla was coś specjalnego – drugą edycję konferencji Marketing by Poznań! Pierwsza odbyła się w grudniu minionego roku i zyskała świetne recenzje. Teraz będzie jeszcze ciekawiej, a tematami wystąpień będą m.in. najskuteczniejsze narzędzia marketingowe, przewidywania na kolejne lata, czy videomarketing i marketing mobilny. Bez wątpienia będzie to wydarzenie godne zakończenia cyklu naszych konferencji, a o dalszych działaniach poinformujemy Was już wkrótce!

www.marketing.bypoznan.pl Facebook

 

  Patroni medialni:

asdas