Kolejna konferencja już w marcu!

Za nami pierwsza wspólna konferencja – Marketing By Poznań. My wybiegamy już na nieco ponad trzy miesiące w przyszłość, by przybliżyć Wam nasze kolejne dzieło – konferencję Sprzedaż By Poznań, która odbędzie się 31. marca.

Po tym, jak zarówno prelegenci, jak i nasi goście wywarli na nas fantastyczne wrażenie, nie pozostaje nam nic innego jak iść dalej i zaprosić wszystkich na marcową konferencję Sprzedaż By Poznań. Będzie to kolejna okazja, by spotkać się z ekspertami w dziedzinie nowoczesnej sprzedaży i marketingu, być częścią ich wystąpień, wziąć udział w warsztatach, dzięki którym w praktyce dowiemy się na czym polega nowoczesne podejście do marketingu.

Konferencja skierowana jest nie tylko do osób związanych z marketingiem i handlem. Każdy, kto prowadzi własny biznes, lub chce rozwinąć swoje zawodowe umiejętności, znajdzie tutaj coś dla siebie. W ramach przygotowań do konferencji, proponujemy Wam także cykl artykułów na naszym blogu, które odkryją przed Wami tajniki nowoczesnych metod sprzedaży. Przez kolejne trzy miesiące mamy na celu odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, a ukoronowaniem naszych działań będzie konferencja Sprzedaż By Poznań, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

urban-205986_1280

Bilety
Facebook