Jak dobrze wypromować konferencję?

Konferencja to idealna okazja, aby porozmawiać z różnymi ludźmi na tematy związane z naszą działalnością. Możemy zaprezentować swój produkt lub usługi i natychmiast zaobserwować reakcje jakie wywołuje. Pytania od uczestników

Jakie materiały reklamowe są potrzebne przy organizacji konferencji?

Żadna profesjonalna konferencja nie może obyć się bez materiałów reklamujących organizatora. Oczywiście, to nie one są w konferencji najważniejsze, ale nie dość, że mogą stać się skuteczną promocją, to mogą

Sklep internetowy czy aukcje – co wybrać?

Sprzedajesz on-line? Sprawdź co bardziej Ci się opłaca – założenie własnego sklepu internetowego, czy korzystanie z portali aukcyjnych!

Jak i gdzie reklamować się w sieci?

Wchodząc na rynek z nową marką lub produktem, jednym z najważniejszych działań jakie musimy podjąć jest dobór kanałów, w których mamy zamiar się promować.

Jak zarządzać czasem, by pracować efektywniej? 5 zasad.

Czas to jedyne dobro, którego nie możemy pomnożyć. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak umiejętnie nim zarządzać i sprawić, by pracował na naszą korzyść.

Jak traktować klienta, by go nie stracić? 10 złotych zasad!

W świecie, w którym wszystko jest na wyciągnięcie ręki, nie wystarczy już dobry produkt, byśmy mogli być spokojni o wyniki sprzedażowe.

Jak zostać internetowym przedsiębiorcą? Krok 3: Sprzedażowe trendy 2016 roku

Nowy rok, jak każdy poprzedni, pełen będzie nowinek technicznych i rozwiązań, które jednej marce pomogą wzbić się na wyżyny, a innej przeszkodzą w równej walce na rynku.

Jak zorganizować efektywną kampanię reklamową na Facebooku?

Kampania reklamowa za pośrednictwem Facebooka jest jedną z najlepszych form inwestycji w reklamę w cyfrowym świecie. Jak sprawić, by zwróciła się w postaci aktywności na stronie?

Jak zostać internetowym przedsiębiorcą? Krok 1: Działania w Social Media – Facebook

Odnalezienie się w dzisiejszym świecie nie jest łatwe. Wystarczy na moment spuścić wzrok i już oglądamy plecy naszej konkurencji.